Stanislav Duben: Odlesk duše

Odlesk duše

Kolik vlastně váží lidská duše? Co obsahuje? Dá se nějak změřit, zvážit nebo zachytit? Nejspíš ne, leda snad její část. Je mnoho různých otázek, které si ve skrytu vlastní mysli pokládáme a mají často mnoho odpovědí. Mnoho pocitů, které sdílíme pouze sami se sebou. Jak je nejlépe popsat a předat někomu jinému tak, aby je mohl vnímat a nalézt si v nich třeba otázky vlastní? Musí si je cítit, musí je prožít. Prožít třeba ve verších, které jsou zapsány a zachyceny v drobných střípcích. Skládají odlesk, odlesk duše, která se před vámi tak trochu odhaluje. Možná ten odlesk osloví i vás. Zastavte se a ponořte se do řádků poezie Stanislava Dubna v podobě eknihy ve formátu PDF.

Cena eknihy: 75,-

 

Ukázky z knihy (celkem 71 stran)

ISBN: 978-80-87721-01-8

Líbí se vám kniha? Dejte o ni vědět svým přátelům na Facebooku a dalších sociálních sítích. Provozujete navštěvovaný blog nebo webový magazín? Ozvete se nám a my vám pošleme eknihu k recenzi. Máte kolem sebe přátele, které by mohla kniha zajímat? Registrujte se do našeho partnerského (affiliate) programu a za každé doporučení od nás dostanete 25% z ceny knihy jako odměnu.

Bezpečná platba a stažení

Platba probíhá přes zabezpečený nástroj PayPal. Pokud nemáte účet na PayPal (můžete si ho jednoduše zřídit zde), lze zaplatit bezpečně kartou. Údaje o platební kartě NEBUDOU POSKYTNUTY provozovateli serveru. Odkaz ke stažení knihy vám přijde na email, který použijete v rámci PayPalu, a to v řádu několika minut. Pokud by mail nepřišel, kontaktujte nás. Knihu je možno zaplatit také bankovním převodem. K výběru máte platbu převodem na účet u FIO nebo Raiffeisenbank. Stačí kliknout na tlačítko "Platba převodem".

Četli jste knihu? Napište nám své dojmy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>