Vyšla kniha „50 způsobů, jak získat zpětný odkaz“ od Michala Kubíčka

17.9.2012 – Specialista na SEO, PPC a internetové marketing Michal Kubíček dnes vydal svou dlouho očekávanou e-knihu „50 způsobů, jak získat zpětný odkaz“, kterou jsem si okamžitě se slevou za 100 českých korun zakoupil. Již v minulosti jsem si od tohoto chlápka koupil knížku Velký průvodce SEO, díky níž jsem získal mnoho velice cenných informací a zkušeností. S nákupem nové knihy jsem tak vůbec neváhal.

O co se jedná?

Jak už název napovídá, v knížce Michal prozrazuje 50 způsobů, jak zajistit svému webu zpětné odkazy, které jsou v dnešní době pro webové stránky životně důležitým faktorem.

Zatím jsem stihl prolistovat pouze obsahem knihy, a vypadá to, že to, čeho jsem se bál, se nakonec skutečností nestane. Obával jsem se totiž faktu, že by mi tato kniha nemusela přinést dostatek nových informací o linkbuildingu. Naštěstí se zdá, že opak se stane pravdou a já po jejím přečtení budu zase o velký kus chytřejší. Michal Kubíček je zkrátka odborník na slovo vzatý.

Knížka začíná úvodní slovem Michala, pak následují odpovědi na nejčastější otázky z různých Michalových školení a konzultací, a poté již samotných 50 způsobů, jak získat zpětný odkaz.

Jakmile knihu dočtu, určitě dám vědět, co jsem si z ní odnesl a jak moc mě kniha obohatila o nové poznatky.

Pokud si knihu také chcete zakoupit, učiníte tak na této stránce.

Zdroj: petrparal.cz

-->