Michal Kubíček: 50 způsobů, jak na zpětný odkaz

8.9.2012 – Včera jsme se po roce dočkali vydání první elektronické knihy Michala Kubíčka tentokrát na téma získávání zpětných odkazů. Knihu jsem si přečetl a rád bych touto cestou vyjádřil svůj názor na tuto novou knihu.

Kniha 50 způsobů, jak na zpětný odkaz je už třetí kniha, kterou jsem si od Michala Kubíčka zakoupil a jsem plně s jejím obsahem maximálně spokojen. V každé knize narazíte na informace, které už dávno znáte ovšem v Michalových knihách se mi často stává, že jeho zdůvodnění obecně známých věcí mě přivede na nové myšlenky a trochu jiný pohled jak danou informaci uchopit a využít. Tato nová kniha je dle mého krok kupředu a to nejen z hlediska elektronické a levné publikace (cena 199 CZK je více než skvělá), ale hlavně díky zaměření na jednu konkrétní problematiku díky čemuž se liší od ostatních knih zaměřených na SEO kompletně.

Kniha nepublikuje pouze nápady jak získat zpětný odkaz, ale hlavně publikuje návody včetně využití konkrétních nástrojů i s příklady. Dalším zajímavým obsahem je zodpovězení dotazů které Michal sesbíral během školení, emailem atd…

Tato kniha mě velice zaujala díky její otevřenosti, kvalitě a cenové dostupnosti. Osobně si myslím, že poskytnuté informace mají daleko větší hodnotu než za kterou je Michal nabízí. Všem tuto knihu vřele doporučuji a investice do takto kvalitního zdroje se rozhodně vyplatí.

Knihu si můžete zakoupit zde

Zdroj: michalseidler.cz

-->