Recenze

Co o knihách, které najdete na našich stránkách, říkají přímo čtenáři? Inspirujte se ještě před nákupem přímo v jejich recenzích – proklikem na titulek se dostanete na detail recenze:

Jak jsem přečetl svou druhou knihu

18.9.2012 - Ano je to teprve moje druhá přečtená kniha v životě a hned jí má na svědomí Michal Kubíček. Kniha nese název 50 způsobů, jak na zpětný odkaz . Kniha oficiálně vyšla 17.9.2012 ve spolupráci s ekniha.eu  v PDF verzi. Knížku jsem si koupil ...

Michal Kubíček – 50 způsobů, jak na zpětný odkaz ke stáhnutí zdarma na uloz.to

18.9.2012  - Hmm nevím co na to říct. Netrvalo to ani týden a už je knížka 50 způsobů, jak na zpětný odkaz na uloz.to. Prostě nemám slov.

Michal Kubíček: 50 způsobů, jak na zpětný odkaz

17.9.2012  - Tak jsme se po roce dočkali vydání knihy 50 způsobů, jak na zpětný odkaz od Michala Kubíčka. Právě jsem si jí celou přečetl a přináším vás horkou recenzi.

Michal Kubíček: 50 způsobů, jak na zpětný odkaz

8.9.2012 - Včera jsme se po roce dočkali vydání první elektronické knihy Michala Kubíčka tentokrát na téma získávání zpětných odkazů. Knihu jsem si přečetl a rád bych touto cestou vyjádřil svůj názor na tuto novou knihu.

Michal Kubíček: 50 způsobů, jak získat zpětný odkaz: recenze

17.9.2012  - Dnes oficiálně vyšla elektronická kniha Michala Kubíčka s názvem 50 způsobů, jak získat zpětný odkaz . Jak je z názvu patrné, jedná se o kolekci tipů, které jsou se budou hodit všem, kteří se v dnešní době zajímají o budování zpětných odkazů. A protože provozuji blog o linkbuildingu, nemůže tu chybět recenze.

Nová kniha Michala Kubíčka: 50 způsobů jak získat zpětný odkaz

17.9.2012 - Dnes byla vydána kniha: 50 způsobů, jak získat zpětný odkaz . Je to již třetí kniha Michala Kubíčka , který je známý především v oblasti SEO, startupů, domén, investování a podnikání. Předešlé dvě knihy mám doma a tak jsem byl zvědavý na tuto třetí knihu. Kniha vznikala rok, a to především z důvodu, že za tu dobu bylo v této tématice spousta výrazných změn (za zmínku stojí například penalizace PR webů, Google Panda nebo Penguin). Tentokrát se kniha neprodává v papírové podobě, ale byla vydána jako ebook. V době tabletů a chytrých telefonů je to pro některé příjemná změna, jiným chybí to kouzlo, když mohou držet knihu v ruce.

První dojmy po přečtení knihy Michala Kubíčka: 50 způsobů jak získat zpětný odkaz

19.9.2012 - O koupi knihy Michala Kubíčka – 50 způsobů jak získat zpětný odkaz – jsem pár dní uvažoval, zda to má obecně cenu atd.. Jsem jeden z těch, kteří si knihu po přečtení dragova článku ze zvědavosti stáhli z ulozto a nakonec mě úvodních 12 ...

Vyšla kniha „50 způsobů, jak získat zpětný odkaz“ od Michala Kubíčka

17.9.2012 - Specialista na SEO, PPC a internetové marketing Michal Kubíček dnes vydal svou dlouho očekávanou e-knihu „50 způsobů, jak získat zpětný odkaz“, kterou jsem si okamžitě se slevou za 100 českých korun zakoupil. Již v minulosti jsem si od tohoto c...

Přečetli jste si nějakou z našich knih? Pošlete nám na ni recenzi, rádi ji zveřejníme.

-->