Michal Kubíček: 50 způsobů, jak na zpětný odkaz

Kniha, na kterou čekali čeští linkbuildeři i profesionálové v SEO, začátečníci i pokročilí, majitelé webových serverů a provozovatelé e-shopů. Všichni, kdo chtějí zajistit svým stránkám lepší pozice ve vyhledávačích, mají nyní šanci dozvědět se tajemství efektivního získávání kvalitních zpětných odkazů, které jsou pro vaše SEO zcela nezbytné. Michal Kubíček, uznávaný odborník, autor dvou nejprodávanějších knih o optimalizaci stránek pro vyhledávače, vám na bezmála 90 stranách prozradí 50 způsobů, jak a kde takové zpětné odkazy získat. Publikace nabitá zkušenostmi a nápady je k dispozici exkluzivně pouze na serveru eKniha.eu, a to v podobě eknihy ve formátu PDF.

Osobní garance Michala Kubíčka
Pokud vám aplikace alespoň 1/3 nejefektivnějších tipů popsaných v knize nepomůže k lepšímu umístění vašich stránek ve vyhledávačích, dostanete 100% své částky za knihu zpět!

Cena eknihy: 199,-

Ukázky z knihy

 

ISBN: 978-80-87721-01-8

Ebook je ke stažení pouze ve formátu PDF. Obsahuje obrázky a také vložené reklamy sponzorů publikace. Pokud si nejste jisti, jak se bude kniha zobrazovat ve vaší čtečce, stáhněte si ukázkovou stránku s textem i obrázkem zde.

Co o knize říkají zákazníci?

„Děkuji za super knihu, namátkou jsem proletěl pár tipů a myslím, že pro mě jsou skutečně hodnotné.

Ing. Martin Henych
AW-dev, v.o.s.

„E-kniha Michala Kubíčka obsahuje opravdu užitečné rady z praxe. Naučí
vás získávat takové odkazy, které vašemu webu opravdu pomohou.
Pravděpodobně vám také ušetří peníze za nákup zpětných odkazů, které
byste jinak bez této knihy koupili v dobré víře, že vám to přinese
očekávané výsledky. Vřele všem tuto knihu doporučuji.“

Radim Hasalík
ParMinut.cz

„S klidným srdcem můžu říct, že pokud jí koupíte a budete postupovat podle doporučení v ní tak se vám náklady na ní vrátí prakticky okamžitě. Zažijete takový ten pocit “bliknutí” v hlavě s komentářem “No jooo…” a půjdete to zkusit. Je tam totiž pár tipů, které vám do večera můžou udělat konverzi v eshopu.“

Ivan „Drago“ Sárközi
404m.cz

Líbí se vám kniha? Dejte o ni vědět svým přátelům na Facebooku a dalších sociálních sítích.

9 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *