Jak to funguje

Jaké formáty podporujeme?

Knihy na našem portálu jsou aktuálně ke stažení v elektronické podobě, a to v rozšířeném formátu PDF, který přečtete jak ve své čtečce, tabletu, mobilu, tak samozřejmě na počítači. Pokud máte pocit, že tu chybí i další formáty, které by vám více vyhovovali, hlasujte v anketě vpravo.

Platba a stažení

Nákup v našem eshopu je extrémně jednoduchý. Prostě si jen vyberete knihu, která vás zajímá a klikněte na modré tlačítko ZAPLATIT A STÁHNOUT. To vás přesměruje na platební bránu. Jedná se o bezpečný způsob platby prostřednictvím mezinárodního a světově uznávaného platebního systému PayPal. Pokud již na PayPal máte účet, znáte to – stačí zadat váš email a heslo a přihlásíte se do již předvyplněného rozhraní. Pak stačí jen potvrdit částku a odeslat platbu. Během několika okamžiků vám přijde na mail, který máte v PayPal nastavený, odkaz na stažení knihy. Pokud ještě účet u PayPal nemáte, můžete si ho zřídit, je to snadné. A pokud si ho nezřídíte, nevadí, jakmile kliknete na modré tlačítko, otevře se vám formulář, kde vyplníte nezbytné údaje a můžete snadno a bezpečně zaplatit vaší kreditní kartou. Nebojte se, údaje o vaší kartě zůstávají v bezpečí, k dispozici je bude mít jen platební systém, který si pak potřebnou částku stáhne z vašeho účtu. Veškeré transakční poplatky z platby jdou na náš vrub. Vy tak zaplatíte jen skutečnou cenu knihy.

Jde zaplatit i jinak? Co třeba platba bankovním převodem…?

Ano, jde to. Knihy je možno zaplatit také bankovním převodem. K výběru máte platbu převodem na účet u FIO nebo Raiffeisenbank. Částku za knihu zašlete na jeden z následujcích účtů: 1102221001/5500 (RB), 2500077265/2010 (FIO platby z ČR) nebo 2500077265/8330 (FIO platby ze Slovenska). Variabilní symbol platby najdete vždy pod knihou v detailních pokynech k platbě. Do pole zprávy prosím vložte email, na který máme knihu po připsání peněz zaslat.

A co faktura?

Pokud vám nestačí doklad, který vám vygeneruje PayPal, napište nám na mail ekniha.eu@pnm.cz své fakturační údaje a číslo transakce (nebo PayPal mail) a fakturu zašleme obvykle do druhého pracovního dne. V případě platby převodem nám napište své fakturační údaje na stejný mail.

Chtěl bych u vás prodávat svou knihu

Výborně. Na stránce Pro autory si přečtěte podmínky a kontaktujte nás.

Chci prodávat vaše knihy

Kontaktujte nás, napište nám něco málo o sobě, jaké weby provozujete, jakou formou byste chtěli knihy prodávat či propagovat a my vás zařadíme do našeho prozatím neveřejného partnerského (affiliate) programu.

 

 

-->